Ми гарантуємо високу якість нашої продукції на рівні світових аналогів.
Наша продукція виробляється на сучасному обладнанні, спеціально призначеному для виробництва філаменту для 3D друку.
Ми контролюємо якість продукції за допомогою сучасних систем контролю. Обов'язковий контроль та підготовка сировини, контроль параметрів виробництва та діаметра філаменту у процесі виробництва та кінцевий контроль готової продукції при передачі його на упаковку.

Допустимі відхилення маси філаменту та його діаметру.
Відхилення будь-якого з цих показників більше ніж 3% є браком та підлягає заміні.

Включення у філамент твердих частинок.
Наявність будь-яких включень більше 0,09 мм є недоліком та підлягає заміні.

Жорсткість та мікропори у філаменті.
Ламкість філаменту при мінімальних навантаженнях розглядається окремо, оскільки різні типи філаменту мають різну пружність.
Наявність значної кількості мікропорів у філаменті може відбуватися при порушенні технології сушіння сировини. Такі претензії нами розглядаються індивідуально.

Вологість філаменту.
Упаковка не може захистити на 100% філамент від попадання вологи. Більше того, при відкритті вакуумного пакування, без додаткових умов зберігання та підвищеної вологості приміщення, вже через 12 годин філамент втрачається якість. Також різні типи філаменту по-різному реагують на вологу, мають різні показники гідрофобності.
Претензії щодо вологості філаменту нами не вважаються браком.

Заплутаність та перехльости філаменту.
Намотування готової продукції на котушку здійснюється на великих швидкостях і під постійним натягом. Фізично неможливо здійснити намотку, при якій верхній шар намотування потрапить під нижній. Це може статися лише при ослабленні натягу та розмотуванні частини філаменту на котушці. Найчастіше це відбувається в процесі друку на 3Д принтері, коли котушка вільно встановлена на механізмі подачі філаменту і сама нитка не перебуває під постійним натягом. Якщо візуально видно такі перехльости на початку котушки, при відкритті вакуумної упаковки це легко виправляється частковим розмотуванням котушки до ділянки перехльостування та намотування залишку філаменту під натягом.
Претензії щодо заплутаності та перехльосту філаменту нами не приймаються.

Забрудненість філаменту.
Філамент дуже статичний і притягує до себе пил із навколишнього середовища. Ми намагаємося мінімізувати влучення пилу в готову бабину. Однак це неможливо зробити на 100%. Спосіб вирішення цієї проблеми досить простий - встановлення фільтру в зоні подачі філаменту. Це може бути як звичайна губка, так і спеціально розроблені пристрої, які легко можна роздрукувати на 3Д принтері.

Параметри друку та точкові параметри принтера.
Різні принтери, швидкість друку та очікувана якість готової продукції залежать від багатьох факторів і не можуть бути рекомендовані всім друкарям. Тому ми створили спільноту ентузіастів, людей, які Вам зможуть допомогти з рекомендаціями щодо друку саме у Ваших конкретних випадках.

Посилання на Telegram канал: https://t.me/+70IUay2h4jNjYjcy